Mokytojai

Mokytojai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja grupei/klasei

El. paštas

Ikimokyklinio ugdymo mokytojai

1.

Kristina Dargužienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

Grupė ,,Kiškiukai“

kristina.darguziene@balsiupm.lt

2.

Gintarė Vatkevičienė

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

Grupė ,,Peliukai“

gintare.vatkeviciene@balsiupm.lt

Priešmokyklinio ugdymo mokytojai

3.

Asta Kanišauskienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

Grupė ,,Pelėdžiukai“

asta.kanisauskiene@balsiupm.lt

4.

Rita Kirkilienė

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

Grupė ,,Pelėdžiukai“

rita.kirkiliene@balsiupm.lt

Pradinio ugdymo mokytojai

5.

Genovaitė Vilkienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyr. mokytoja

1

genovaite.vilkiene@balsiupm.lt

6.

Aistra Kuizinienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Metodininkė

2,3

aistra.kuiziniene@balsiupm.lt

7.

Aušra Juciuvienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Metodininkė

4

ausra.juciuviene@balsiupm.lt  

8.

Nida Svirplienė

Ankstyvosios anglų kalbos mokytoja, pailgintos darbo dienos auklėtoja

Vyr. mokytoja

2-4

nida.svirpliene@balsiupm.lt

5-10 klasių mokytojai

9.

Dalia Čeponienė

Lietuvių kalbos mokytoja, 9 kl. vadovė

Metodininkė

5-6, 9-10

dalia.ceponiene@balsiupm.lt  

10.

Sigita Šlevienė

Lietuvių kalbos mokytoja

Vyr. mokytoja

7-8

sigita.sleviene@balsiupm.lt

11.

Vilma Kalvaitytė

Anglų kalbos mokytoja, 7 kl. vadovė

Metodininkė

5-10

vilma.kalvaityte@balsiupm.lt

12.

Sigitas Klovas

Rusų kalbos, fizinio ugdymo, žmogaus saugos mokytojas

Vyr. mokytojas

5-9

sigitas.klovas@balsiupm.lt

13.

Norbertas Gustauskas

Istorijos, geografijos, pilietiškumo pagrindų mokytojas

Vyr. mokytojas

5-10

norbertas.gustauskas@balsiupm.lt

14.

Daina Dzvinkienė

Matematikos, fizikos mokytoja, 10 kl. vadovė

Vyr. mokytoja

6-10

daina.dzvinkiene@balsiupm.lt  

15.

Raimondas Tumėnas Biologijos, chemijos, fizikos, ekonomikos ir verslumo mokytojas Vyr. mokytojas 5-10 raimondas.tumenas@balsiupm.lt

16.

Rimvydas Petkevičius

Technologijų, fizinio ugdymo mokytojas

Vyr. mokytojas

5-10

rimvydas.petkevicius@balsiupm.lt

17.

Dijana Ušinskaitė Technologijų, etikos ir dailės mokytoja, socialinė pedagogė, 6 kl. vadovė Vyr. mokytoja 5-10 dijana.usinskaite@balsiupm.lt

18.

Laimutė Činčienė

Tikybos mokytoja

Metodininkė

1-10

laimute.cinciene@balsiupm.lt

19.

Audra Svidrienė

Muzikos mokytoja, bibliotekininkė, 5 kl. vadovė

Mokytoja

5-10

 audra.svidriene@balsiupm.lt

20.

Jurgita Bagdonienė Informacinių technologijų, matematikos mokytoja Mokytoja

5-10

jurgita.bagdoniene@balsiupm.lt

Pagalbos specialistai

21.

Dovilė Ušinskienė

Spec. pedagogė, 8 kl. vadovė

Metodininkė

1-10

dovile.usinskiene@balsiupm.lt

22.

Vilma Klovienė

Logopedė

Metodininkė

Ikimok. gr.-5

vilma.kloviene@balsiupm.lt

Atnaujinta: 2022-03-09
  • Projektinė veikla
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.10 - 08.55
  • 2. 09.05 - 09.50
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.15 - 14.00
  • 7. 14.10 - 14.55
  • 8. 15.05 - 15.50