Mokyklos diena

  • Paskelbė : Dovilė
  • Paskelbta: 2024-05-24
  • Kategorija: Renginiai
Mokykla – tai atvira erdvė. Net tada, kai ji – po stogu. Tai vieta, sklidina idėjų ir žodžių. Idėjomis ir žodžiais gali įsivaizduoti naują pasaulį.
Gegužės 24 dieną visa mokyklos bendruomenė susirinko į renginį „Mokyklos diena“.
Renginio pirmoji dalis buvo skirta projektų pristatymui. 6-10 klasių moksleiviai su mokytojų pagalba parengė ir pristatė įvairių dalykų projektus: „Skritulys“, „Orų kalendorius“, „Famous places of the world“, „Love and salt“, „Fotonovelė“, „Muzikos instrumentai“, „Dolomitas, AB“, „Pasaulio kalbos“. Mokytoja Daina pakvietė renginio dalyvius aptarti mokyklos mokinių pasirinkimus rajoniniame dalyvaujamajame projekte bei balsuoti. Nugalėjo ir finansavimo lauks lauko pavėsinės atnaujinimo projektas.
Antroji renginio dalis iš salės persikėlė į amfiteatrą. Čia koncertavo mokyklos ikimokyklinukai, pradinukai ir vyresnieji moksleiviai. Visus sužavėjo ikimokyklinukų šokis „Stebuklingas puodas“, ketvirtokų ir trečiokų šauni kompanija ir jų pasirodymas, vyresniųjų vaikinų ansamblio atliekamos dainos, mažųjų ratelis ir kiti koncerto numeriai. Buvo paskelbtos ir išdalintos įvairios nominacijos, padėkos. Jas dalijo mokyklos direktorė Virginija ir pavaduotoja ugdymui Dijana. Už puikų erdvės papuošimą dėkingi Eimantei ir Dijanai. Renginys baigėsi šokiais medžių pavėsyje.
Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos